طراحی سایت شرکتی اختصاصی

منگو حرفه‌ای، جذاب و کارآمد

اگر دیدگاه شما نسبت به کسب و کار خود قدرتمند شدن و فتح بازار است. آژانس خلاقیت منگو قهرمانی است که میتواند شما را به دیدگاهتان برساند.
با استفاده از خدمات طراحی سایت فروشگاهی ما کسب و کار شما را به حرفه ای ترین شکل وارد دنیای آنلاین کنید و به مشتریان خود تجربه‌ای منحصر به فرد ارائه دهید.

درباره ما

آژانس خلاقیت منگو با گروهی از مهندسان با تجربه در زمینه طراحی سایت فروشگاهی ، با تکیه بر دانش فنی و خلاقیت، به شما کمک می‌کند تا نیاز های خود را در شناخته و سایت فروشگاهی ایده‌آل خود را داشته باشید.

طراحی سایت وردپرسی

آژانس خلاقیت منگو

خدمات طراحی وب سایت شرکتی

ما در منگو خدمات متنوع و حیاتی را در زمینه طراحی سایت شرکتی ارائه می‌دهیم که شامل طراحی UI/UX،واکنش‌گرا بودن (ریسپانسیو)، بهینه‌سازی سئو، امنیت وبسایت و سیستم مدیریت محتوا می‌باشد.

طراحی UI/UX

تجربه و تخصص ما در طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری، ما به شما کمک می‌کنیم تا وبسایتی را داشته باشید که نمونه کارهای شما را به بهترین شکل نمایش می‌دهد .

طراحی وب واکنش‌گرا

با تکنیک‌های ما در طراحی وب واکنش‌گرا، ما اطمینان حاصل می‌کنیم که وبسایت شما در همه دستگاه‌ها، از جمله رایانه‌های رومیزی، لپ‌تاپ‌ها، تبلت‌ها و تلفن‌های همراه، به طور کامل و بدون مشکل کار کند.

بهینه‌سازی سئو

رای اینکه وبسایت شما در نتایج جستجوی گوگل برجسته شود، ما با به کار گیری تکنیک‌های سئو پیشرفته، بهینه‌سازی سئو را انجام می‌دهیم.

پشتیبانی حرفه ای سالانه

همکاران ما همیشه آماده پاسخگویی و مشاوره حرفه ای به کسب و کار شما هستند.

سیستم مدیریت محتوا (CMS)

با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا قدرتمند، شما می‌توانید به راحتی محتوای سایت خود را به‌روز کنید و مدیریت کنید.

امنیت وبسایت

امنیت داده‌های شما و مشتریانتان برای ما اهمیت زیادی دارد. ما با استفاده از تکنیک‌های امنیتی پیشرفته، از سایت شما در برابر حملات و تهدیدات امنیتی محافظت می‌کنیم.

مراحل طراحی سایت شرکتی

امروزه، داشتن وب‌سایت برای هر کسب و کاری امری حیاتی است که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد. طراحی وب‌سایت شرکتی حرفه‌ای می‌تواند برند شما را معرفی کند، مشتریان جدید را جذب کند و باعث افزایش درآمد شود.

بررسی نیازهای شما

طراحی و توسعه وبسایت شرکتی

آزمایش و راه‌اندازی

پشتیبانی و به روز رسانی یکساله رایگان

منگو حرفه‌ای، جذاب و کارآمد

آماده تجربه‌ای متفاوت و انقلابی بزرگ در کسب و کار خود هستید؟ برای طراحی سایت فروشگاهی با منگو تماس بگیرید و به کسب و کار خود جهشی بزرگ بدهید.