طراحی سایت سالن زیبایی

منگو حرفه‌ای، جذاب و کارآمد

آژانس خلاقیت منگو با بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه طراحی وب سایت و سئو، توانایی ارائه طراحی وب سایت آرایشگاهی با تمرکز بر جذب مشتری و افزایش درآمد را دارد.

طراحی سایت سالن زیبایی

ضرورت داشتن وب‌سایت برای سالن‌های زیبایی

امروزه، داشتن وب‌سایت برای هر کسب و کاری از جمله سالن‌های زیبایی امری حیاتی است که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد. طراحی یک وب‌سایت حرفه‌ای می‌تواند برند شما را معرفی کند، مشتریان جدید را جذب کند و باعث افزایش درآمد شود.

تقویت برند

سالن های زیبایی با داشتن یک سایت می توانند یک ویترین همیشگی از خدمات خود ارایه دهند.

افزایش مشتریان جدید

با داشتن یک وبسایت به راحتی کاربران جدید شما را در گوگل می بایند

جذب اعتماد مشتریان

کاربران با خواندن نظرات سایر کاربران ترغیب می شوند تا از خدمات شما استفاده کنند.

قابلیت نوبت دهی آنلاین

با داشتن یک وبسایت با قابلیت نوبت دهی آنلاین باعث بهبود کسب و کار خود می شوید و می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید

خدمات منگو در طراحی سایت سالن زیبایی

آژانس خلاقیت منگو با بیش از ده سال تجربه در زمینه طراحی وب سایت سالن‌های زیبایی و آرایشگاهی، خدماتی بی‌نظیر و کارآمد را ارائه می‌دهد. ما با درک نیازهای منحصر به فرد کسب و کار شما، وب سایتی حرفه‌ای، جذاب و کاربردی را طراحی می‌کنیم.

استراتژي

در آژانس خلاقیت منگو ما ابتدا رقبا و هدف کسب و کار شما را مشخص می کنیم. سپس نیاز های شما را بررسی و بر اساس آن اقدام به طراحی وبسایت می کنیم.

طراحی

 در آژانس حلاقیت منگو بر اساس نام تجاری شما یک شاهکار برایتان خلق خواهیم کرد. ما یک هویت بصری برای شما خلق می کنیم.

توسعه

در آژانس خلاقیت منگو ما ایده های شما را به واقعیت تبدیل می کنیم.

پشتیبانی

ما در آژانس خلاقیت منگو همواره پشتیبان و همراه کسب و کار شما هستیم.

نمونه کارها و موفقیت‌ها

 در طول سال‌های فعالیت منگو، ما با موفقیت وب‌سایت‌های حرفه ای را برای سالن‌های زیبایی و آرایشگاهی طراحی کرده‌ایم که موجب افزایش چشمگیر بازدیدکنندگان و تبدیل آن‌ها به مشتریان دائمی شده است. از سالن زیبایی نیلسا گرفته تا سالن زیبایی سرمه و سمه، همه با افتخار از خدمات ما استفاده کرده‌اند و به موفقیت‌های خود افزوده‌اند. و همچنین منگو سعی می‌کند خدمات با کیفیت خود را به طیف گسترده ای از جامعه ارائه دهد. زیرا موفقیت شما باعث سربلندی ما است.

سالن زیبایی نیلسا

پروژه سالن زیبایی نیلسا یکی از مهمترین پروژه های ما در آژانس خلاقیت منگو است. طراحی، اجرا و سئو این سایت توسط تیم آژانس خلاقیت منگو صورت گرفته است.

قبل
بعدی

سالن زیبایی zoela.ca

پروژه سالن زیبایی زولا یکی دیگر از پروژه های ما در آژانس خلاقیت منگو است. طراحی، اجرا  این سایت توسط تیم آژانس خلاقیت منگو صورت گرفته است. از ویژگی های برجسته این سایت امکان رزرو آنلاین خدمات است. همچنین این سایت دو زبانه اجرا شده است.

قبل
بعدی

نظرات مشتریان

 پرستو راد
"با استفاده از خدمات منگو، ما دارای یک وبسایت با کیفیت و کاربردی برای سالن زیبایی مان هستیم که به ما کمک می‌کند تا خدمات زیبایی و آرایشی‌مان را بهتر به نمایش بگذاریم و با مشتریان بیشتری ارتباط برقرار کنیم."
پرستو راد
مدیر سالن زیبایی نیلسا
شهره موسوی
"تجربه کار با منگو بی‌نظیر بود. آن‌ها وب‌سایتی حرفه‌ای و جذاب برای سالن ما طراحی کردند و همچنین با استفاده از خدمات سئو به ما در جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی کمک کرده است."
شهره موسوی
مدیر سالن زیبایی سرمه وسمه
منگو حرفه‌ای، جذاب و کارآمد

 ما در منگو، آماده کمک رسانی به شما در رشد کسب و کارتان با ارائه خدمات طراحی وب‌سایت و همچنین بهینه سازی (سئو) آن هستیم. با ما تماس بگیرید تا همین امروز پروژه طراحی سایت سالن زیبایی شما را آغاز کنیم.