طراحی وب سایت 

آژانس تبلیغاتی مانگو با طراحی وبسایت ریسپانسیو (واکنشگر) براساس نیاز کارفرما به طور کاملا سفارشی، سایتی ویژه را طراحی و پیاده سازی می کند. آژانس تبلیغاتی مانگو با توجه به اصول تکنیکال سئو، قالبی سبک و خاص برای شما کدنویسی می کند. راهکار های ما برای تمامی کسب و کار ها از جمله: طراحی سایت سالن زیبایی، شرکتی و فروشگاه های اینترنتی می باشد.

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت واکنش گرا
سازگار با موبایل و تبلت و کامپیوتر
طراحی وب سایت خاص

مستندات

ارايه پنل مدیریت آسان پورتال سایت بدون نیاز به دانش تخصصی همراه
با آموزش‌های لازم در قالب مستندات و آموزش حضوری به همراه تهیه فیلم آموزشی

به روزرسانی ساده

طراحی وب سایت به صورت داینامیک و
امکان بروزرسانی توسط مدیر سایت

از مشاوره تا طراحی

از مشاوره تا طراحی وب سایت در کنار شما هستیم. برای کسب و کار شما و بهبود فروش می توانیم بهترین ایده ها را پیاده سازی کنیم.
یکی از ویژگی منحصربه فرد خدمات طراحی وبسایت توسط آژانس تبلیغاتی مانگو، بهینه سازی سایت و افزایش سرعت بارگزاری همزمان با طراحی و کدنویسی می باشد، که در مقایسه با رقبای دیگر که عموما وب سایت را خیلی معمولی و کند تحویل می دهند. این موضوع باعث افزایش رتبه شما در گوگل و نهایتا فروش بالاتر منجر می شود. همچنین جهت جلب رضایت مشتریان، خدمات پشتیبانی سایت به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته ارائه می شود.

اطلاعات بیشتر

شما می توانید با پر کردن فرم “تماس با ما” درخواست تماس و مشاوره داشته باشید. همکاران ما پس از تماس با شما، و دریافت نیازمندی های شما، امکان سنجی را انجام می دهند. واحد فروش پیش فاکتور شما را صادر می نماید.

پس از دریافت نیازمندی های سایت کسب و کار شما، و تنظیم پیش فاکتور، پیش نویس قرارداد برای شما ارسال می شود. همکاران ما تمامی فایل های مورد نظر شما را دریافت می کنند و سپس قرارداد را امضا می نمایند.
سایت شما توسط برنامه نویسان آژانس تبلیغاتی مانگو طراحی می شود. طرح مورد نظر برای شما ارسال می شود. پس از دریافت تاییده کتبی از کارفرما، سایت تکمیل و آماده تحویل می شود. در صورتی که از طراحی سایت رضایت نداشتید، تا 2 بار می توان طراحی را نسبت به سلیقه شما عوض کنیم.

پس از وارد کردن اطلاعات و تکمیل وب سایت، پروژه آماده تحویل است. آژانس تبلیغاتی مانگو در دو جلسه 2 ساعته کار با سایت و به روز رسانی را به نماینده کارفرما آموزش می دهد. از تمامی مراحل آموزش فیلم برداری می شود تا در آینده در صورت نیاز به آن رجوع کنید. 

هزینه طراحی وب سایت

قیمت طراحی وب سایت با توجه به ماژول ها و امکانات مورد نظر کارفرما تعیین می شود. پس از اعلام کارفرما مبنی بر نیاز های خود به مدیر پروژه شرکت و امکان سنجی فنی، واحد فروش، قیمت طراحی وب سایت را اعلام میکند. بدین صورت است که هزینه های هر وب سایت با سایر پروژه ها متفاوت است. 

ویژگی پلاتینیوم طلایی نقره ای
کد نویسی بهینه جهت افزایش سرعت
بهینه سازی خودکار خروجی صفحه
ذخیره سازی صفحات به صورت Cache
SSL رایگان
نصب ابزار سئو
گالری محصولات
گالری نمونه کار
طراحی بخش اخبار
فرم تماس با ما
طراحی بخش بلاگ
امکان ایجاد نظرسنجی
صفحه درباره ما
صفحه تماس با ما
تنظیمات امنیتی
پشتیبانی آنلاین
آموزش سئو اولیه
پرسش متدوال
آمار بازدید کنندگان
دامنه رایگان
قابلیت ثبت سفارش آنلاین
قابلیت پرداخت آنلاین
قابلیت انبار داری
آموزش حرفه ای سئو
طراحی فرم استخدام
مدیریت مشتریان
طراحی لوگو سفارشی
مشاوره تجارت الکترونیک
ایجاد ماشین حساب شخصی
نقشه معرفی نمایندگان
هاست رایگان
مشاوره دریافت سریع نماد الکترونیک
طراحی اختصاصی قالب
ورود داده های اولیه تمامی صفحات 20 صفحه 10 صفحه
پشتیبانی سه ماه دو ماه یک ماه
هزینه طراحی وب سایت شروع از 20 میلیون شروع از 7.5 میلیون شروع از 4 میلیون

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی وب سایت به صورت رسپانسیو (واکنش گرا) مهم ترین ویژگی طراحی سایت توسط مانگو می باشد. اهمیت این موضوع به این برمیگردد که با توجه به افزایش روز افزون استفاده از تلفن همراه و تبلت ها، تقریبا 80% بازدید های یک وب سایت از طریق تلفن های همراه و تبلت ها هستند. طراحی واکنش گرا بدین معنی است که وب سایت در دستگاه های مختلف و با توجه به عرض دستگاه لود می شود و زیبایی ظاهری و کاربری آن حفظ می شود.

ویژگی طراحی وب سایت مانگو
  • طراحی وب سایت با زبان php

  • طراحی وب سایت به صورت داینامیک و امکان بروزرسانی توسط مدیر سایت

  • طراحی رسپانسیو سایت، سازگار با موبایل، کامپیوتر و تبلت
  • استفاده از تکنولوژی روز دنیا به نام mango Live که میتوانید وب سایت را به صورت زنده به روز رسانی کنید.

  • طراحی آیکون خاص برای کسب و کار شما

  • آموزش حضوری مدیر سایت جهت بروزرسانی

نمونه کار آنلاین مانگو